Koranet

Váš partner vo svete
korektúr a prekladov

Ponuka
O mne
Ako pracujem
Referencie
Cenník
Kontakt
TOPlist

aktualizácia: 1. 8. 2019
Překlady, s.r.o. Spolupracujeme s Překlady s.r.o.

    Tvorba článkov (ukážky)

Máte firmu alebo internetový obchod? Chcete, aby o vás vedeli aj tí, pre ktorých sú vami prevádzkované stránky určené? Máte množstvo práce a nestíhate sa venovať prezentácii vašej činnosti a vašich výrobkov na webe? Považujete osobné stretnutia so svojimi klientmi či s obchodnými partnermi za kľúčové, ale uvedomujete si, že nemenej dôležité sú i presné a kvalitné informácie na internete?

Ak ste si aspoň na jednu otázku odpovedali áno a súčasne viete, že nemáte čas na písanie kvalitných reklamných textov o vašej firme či výrobkoch, ktoré ponúkate priamym predajom alebo vo vašom e-shope, určite vám v tomto dokážeme pomôcť.

Vytvoríme pre vás originálny a profesionálny článok na mieru takmer na akúkoľvek tému. Vyhýbame sa iba vysokoodborným článkom, lebo vieme, čo si môžeme dovoliť. Sme si vedomí toho, čo dokážeme a čo zvládneme. Ak sa dohodneme a zákazku prijmeme, budete mať istotu, že váš článok bude napísaný po obsahovej i gramatickej stránke na sto percent. Problematiku si podrobne naštudujeme a vytvoríme pre vás článok presne na mieru podľa zadania a požiadaviek.

Aby bol článok čo najlepší, budeme od vás potrebovať tieto informácie:

S písaním reklamných textov máme veľa skúseností z praxe, a keďže vykonávame aj jazykové korektúry a preklady, máme bohaté skúsenosti so štylizáciou, kompozíciou a celkovou "vizážou" textu.

Váš článok bude súčasne správny po gramatickej aj štylistickej stránke, bez jedinej chybičky, preklepu či významovej nezrovnalosti. V prípade záujmu vám vieme zaslať na ukážku články, ktoré už majú svojich majiteľov. :-)

Tešíme sa na spoluprácu.

Cena za jednu normostranu textu: 10,00 € (1 NS = 1 800 znakov vrátane medzier)